O mě

Na mých lekcích pracuji s klienty a jejich psy tak, aby každý chápal co a proč děla. To je důležité zejména pro jejich práci do budoucna a to i v době kdy nemají po ruce výcvikáře. 


Kynologii se věnuji od 11 let s bernským salašnickým psem a krysaříkem. První mé zkušenosti se psy byly na poli agility a junior handlingu. Krátce po těchto zkušenostech jsem ochrnula a byla jsem nucena kynologii na nějakou dobu opustit. Brzy po stabilizování mého zdravotního stavu jsem vyhledala cvičiště kde jsem navštěvovala lekce dogdancingu a agility. Ani juniorhandling jsem neopustila a zde jsem poprvé okusila ''stání na bedně''.   

V době kdy se Terezka chytala do důchodu jsem si pořídila německou ovčandu Geru z Velkooseckých zahrad. S Gerou jsme věnovaly všestrannému výcviku (stopa, poslušnost a obrana) kterého jsme se musely ze zdravotního důvodu Gery vzdát a tak nám zůstala obedience a stopy na kterých aktivně pracujeme a věřím že ke 14 složeným zkouškám jich ještě pár přibude. Po střední škole jsem jsem si pořídila z útulku voříška Terezku se kterou jsem složila 10 zkoušek z výkonu a aktivně jme se věnovaly canisterapii v domově pro seniory a denních stacionářích. Terezka je mou asistenční fenou kterou jsem si vycvičila sama. Naši doménou ale bylo obedience kde jsme aktivně několik let závodily. Terezka je mou kynologickou učitelkou v dobrém i zlém a věřím, že ještě dlouho bude. 
práce-se-psy.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!